ERJ-U1TD3321U
MFR.Part #
ERJ-U1TD3321U
JLCPCB Part #
C1708542
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.32kΩ 500V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS