ERJ-P6WF4703V
MFR.Part #
ERJ-P6WF4703V
JLCPCB Part #
C4194326
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS