ERJ-P6WF4701V
MFR.Part #
ERJ-P6WF4701V
JLCPCB Part #
C4290321
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS