ERJ-P6WF2703V
MFR.Part #
ERJ-P6WF2703V
JLCPCB Part #
C4318787
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS