ERA-8VPB4421V
MFR.Part #
ERA-8VPB4421V
JLCPCB Part #
C5688678
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS