ERA-1AEB1580C
MFR.Part #
ERA-1AEB1580C
JLCPCB Part #
C2132543
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 25V 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS