ERJ-P14J564U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P14J564U
JLCPCB Part #
C4133003
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS