ERJ-U14J564U
MFR.Part #
ERJ-U14J564U
JLCPCB Part #
C4207007
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS