RN73H2ETTD1042D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1042D25
JLCPCB Part #
C4121994
Description
-55℃~+155℃ 10.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS