ERJ6GEYJ821V
MFR.Part #
ERJ6GEYJ821V
JLCPCB Part #
C413181
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS