ERJP06F3900V
MFR.Part #
ERJP06F3900V
JLCPCB Part #
C543543
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 500mW 600V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS