ECE-P2WP102HA
MFR.Part #
ECE-P2WP102HA
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 216mΩ@120Hz 25mm 3000hrs@85℃ 450V 50mm 6.944A@10kHz 63mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS