ERJP06F3903V
MFR.Part #
ERJP06F3903V
JLCPCB Part #
C543596
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS