ECWFA2J474J
MFR.Part #
ECWFA2J474J
JLCPCB Part #
C178467
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 470nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS