ERJ-L1WUJ55MU
MFR.Part #
ERJ-L1WUJ55MU
JLCPCB Part #
C1718449
Description
-55℃~+125℃ 1W 55mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS