ERJ-P14F1070U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P14F1070U
JLCPCB Part #
C4282833
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS