ERA-3ARB3092V
MFR.Part #
ERA-3ARB3092V
JLCPCB Part #
C4028900
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS