ERJ-PB3B4872V
MFR.Part #
ERJ-PB3B4872V
JLCPCB Part #
C3940760
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS