ERJ-UP8F1331V
MFR.Part #
ERJ-UP8F1331V
JLCPCB Part #
C2123495
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS