ERJ-L1WUJ40MU
MFR.Part #
ERJ-L1WUJ40MU
JLCPCB Part #
C20024193
Description
-55℃~+155℃ 1W 40mΩ Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS