ERJ-L1WUJ44MU
MFR.Part #
ERJ-L1WUJ44MU
JLCPCB Part #
C1718064
Description
-55℃~+125℃ 1W 44mΩ Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS