ERJ-L1WUJ47MU
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-L1WUJ47MU
JLCPCB Part #
C4160878
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 47mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS