ERJ-P6WF9103V
MFR.Part #
ERJ-P6WF9103V
JLCPCB Part #
C4051410
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS