ERJ-H3GJ3R0V
MFR.Part #
ERJ-H3GJ3R0V
JLCPCB Part #
C4118206
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 125mW 3Ω Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS