ERJ-U06D1051V
MFR.Part #
ERJ-U06D1051V
JLCPCB Part #
C3949712
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS