ERJ-P6WJ564V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ564V
JLCPCB Part #
C4202116
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS