TNPW0603130KBYEA
MFR.Part #
TNPW0603130KBYEA
JLCPCB Part #
C4179579
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS