ERJ-H2RF3240X
MFR.Part #
ERJ-H2RF3240X
JLCPCB Part #
C4121434
Description
-55℃~+175℃ 100mW 324Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS