ERJ-U1TF15R4U
MFR.Part #
ERJ-U1TF15R4U
JLCPCB Part #
C1015086
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS