ERJ-H3ED82R5V
MFR.Part #
ERJ-H3ED82R5V
JLCPCB Part #
C6614291
Description
-55℃~+175℃ 125mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS