ERA-3AEB8251V
MFR.Part #
ERA-3AEB8251V
JLCPCB Part #
C4348166
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS