ERJ-P06D2150V
MFR.Part #
ERJ-P06D2150V
JLCPCB Part #
C4050339
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS