ERJ-H2RD63R4X
MFR.Part #
ERJ-H2RD63R4X
JLCPCB Part #
C6190874
Description
-55℃~+175℃ 100mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS