ERJ-S14J432U
MFR.Part #
ERJ-S14J432U
JLCPCB Part #
C2134045
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS