ERJ-H3EF3652V
MFR.Part #
ERJ-H3EF3652V
JLCPCB Part #
C4337874
Description
-55℃~+175℃ 125mW 36.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS