ERJ-T14LK1R0U
MFR.Part #
ERJ-T14LK1R0U
JLCPCB Part #
C20024222
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1Ω 500mW Thick Film Resistor ±10% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS