ERJ-B1AG110U
MFR.Part #
ERJ-B1AG110U
JLCPCB Part #
C20023590
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 1W Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS