ERJ-B3BF2R7V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-B3BF2R7V
JLCPCB Part #
C4271298
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS