3430A2F51KTD
MFR.Part #
3430A2F51KTD
JLCPCB Part #
C20452794
Description
-55℃~+155℃ 1W 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS