ERA-8VRW4872V
MFR.Part #
ERA-8VRW4872V
JLCPCB Part #
C6034478
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS