CB1AH-T-D-M-24V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
CB1AH-T-D-M-24V
Description
-40℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 15ms 20A 24V 28V@DC Silver Alloy (Cd-Free) - Automotive Relays ROHS