ERJ-U6RD2322V
MFR.Part #
ERJ-U6RD2322V
JLCPCB Part #
C3999445
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS