ERJ-B1AJ221U
MFR.Part #
ERJ-B1AJ221U
JLCPCB Part #
C4149656
Description
-55℃~+155℃ 1W 220Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS