EXB-U18332JX
MFR.Part #
EXB-U18332JX
JLCPCB Part #
C20027052
Package
0502
Description
3.3kΩ 31mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0502 Resistor Networks, Arrays ROHS