ERJ3GEYJ562V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ562V
JLCPCB Part #
C278644
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS