AC1020JK-0751RL
MFR.Part #
AC1020JK-0751RL
JLCPCB Part #
C20143127
Description
-55℃~+155℃ 1W 51Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS