ERJ-B1AJ821U
MFR.Part #
ERJ-B1AJ821U
JLCPCB Part #
C3960654
Description
-55℃~+155℃ 1W 820Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS