ERJ2RKF2670X
MFR.Part #
ERJ2RKF2670X
JLCPCB Part #
C2076950
Description
-55℃~+155℃ 100mW 267Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS