ECQ-UAAF104KA
MFR.Part #
ECQ-UAAF104KA
JLCPCB Part #
C20011104
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 275V X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS