ERA-2AED1872X
MFR.Part #
ERA-2AED1872X
JLCPCB Part #
C20013670
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS